ul. Fabryczna 11, 32-005 Niepołomice
biuro@mkdevelopment.eu
+48 661 539 033
+48 501 049 723

O nas

Poznaj nas

Budujemy marzenia!

Zrealizuj z nami marzenie o własnym domu. Wykorzystując zebrane przez lata doświadczenia budowlane budujemy domy na miarę Państwa oczekiwań.

Posiadanie własnego domu to marzenie każdego z nas. Lokalizacja, indywidualne projekty, rozwiązania technologiczne zapewnią bezpieczeństwo na długie lata. Wierzymy, że nasz sukces zależy od zadowolonych Klientów, a to wyróżnia nas na tle konkurencji. Wybierz nas i zrealizuj marzenia.

Budujemy marzenia!

Nowoczesne technologie

Korzystamy ze sprawdzonych i certyfikowanych materiałów budowlanych. Stosujemy nowatorskie rozwiązania zapewniające komfort w użytkowaniu domów. Ściany z pustaka ceramicznego Wienerberger Porotherm Dryfix – innowacja w murowaniu, cieplejsze cienkowarstwowe spoiny, stropy RECTOLIGHT oraz bezpieczne wentylacje i kominy firmy Schiedel. Stawiamy na najlepszych!

Nowoczesne technologie

Dopasowanie do potrzeb

Sprawdź nasze standardowe wyposażenie domu i opcje które możesz wybrać. Jeżeli chciałbyś wprowadzić dodatkowe zmiany – jesteśmy otwarci na realizację.

W standardzie otrzymują Państwo domy w stanie deweloperskim. Oznacza to, że nasze domy posiadają stolarkę, tynki wewnętrzne, wylewki, elewację, instalacje. W opcjach możemy zaproponować inteligentny dom, rolety zewnętrzne, kolektory słoneczne, rekuperacja i wiele więcej.

Dopasowanie do potrzeb